Wyróżnienie w XV edycji badania Operator Logistyczny Roku 2016


Firma Diera otrzymała wyróżnienie jubileuszowe w programie badawczym Operator Logistyczny Roku. Firma została uhonorowana w kategorii szybkość dostaw.

Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016. Świadkami sukcesu firmy było 500 menedżerów firm produkcyjnych, handlowych i z branży TSL.

 

 
Operator Logistyczny Roku 2016

 

 
Jak zaznaczyli organizatorzy badania, Diera najlepiej z czołowych firm wyczuła zmianę trendu, pozytywnie reagując na oczekiwanie redukcji czasu od zamówienia do dostawy. To kryterium wyboru operatora usług logistycznych, które najbardziej przybrało na znaczeniu, i to nie tylko w aspekcie obsługi handlu elektronicznego.

 
Wyróżnienie dla firmy Diera odebrał podczas Gali właściciel firmy, pan Krzysztof Trześniewski.

 
Operator Logistyczny Roku to unikatowe i niezależne badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawane są potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Badanie prowadzą Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

 
Operator Logistyczny Roku 2016

 
Operator Logistyczny Roku 2016


Certyfikaty:


Rzetelna firma


Trans.eu Certified Forwarder


Nagrody i wyróżnienia:


Operator logistyczny roku 2016

Operator logistyczny roku 2014

Operator logistyczny roku 2012

Operator logistyczny roku 2010

Kalendarz roku 2011

Kalendarz roku 2011

Kalendarz roku 2011

Bottom