06

maj

15 lat DIERY

15 lat wspólnej drogi z kompasem DIERY

Kiedy 15 lat temu z grupą kilku zaprzyjaźnionych osób rozpoczynaliśmy wspólną drogę, nie mieliśmy konkretnego planu na naszą przyszłość. Po prostu czuliśmy, że chcemy zrobić coś wspólnie, że jest i będzie dla nas miejsce na rynku, że możemy zaproponować coś, co będzie fajne, pożyteczne i dobre.

Z każdym rokiem rosła nie tylko ilość osób, które myślały tak jak my i chciały do nas dołączyć, rósł też wachlarz naszych możliwości a przez to rosła też nasza pozycja na rynku. Dzisiaj jako 100 osobowy zespół ludzi DIERY każdego dnia dokładacie wszelkich starań, żeby tworzyć, rozwijać i wzmacniać to co już udało nam się osiągnąć. To właśnie wasze zaangażowanie oraz ambicja jako pracowników, jak i współpracowników tworzą solidny filar, na którym opiera się nasza dotychczasowa, 15-letnia historia. Każdy kolejny rok działalności potwierdza, że jesteśmy firmą godną zaufania, która dokonuje właściwych wyborów kierując się dobrem swoich klientów, partnerów a przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą.

Jubileusz to dla każdej firmy powód do dumy. To idealna okazja do podsumowań i podziękowań za wspólne lata pracy. Nasza 15 rocznica przypada niestety w trudnym roku ograniczeń i zakazów, co uniemożliwia nam wspólne huczne świętowanie, ale nie zmienia to faktu mojej ogromnej wdzięczności dla wszystkich, którzy byli i są z nami. Tak po prostu, po ludzku, chciałabym powiedzieć DZIĘKUJĘ za to, że jesteście, za to, że nam zaufaliście i za to, że nasza droga jest też Waszą.

Jubileuszowy rok to dla nas nie tylko czas podsumowań i wspomnień, ale i moment intensywnego kreślenia nowych i jeszcze ambitniejszych planów na przyszłość, w których mam nadzieję, będziecie chcieli wziąć udział.

Katarzyna Krasuska
prezes zarządu

WRÓĆ