DIERA – LIDER LOGISTYKI 2022

dyplom

W dniu 17 listopada 2022 roku w Warszawie ponad 600 liderów polskiej branży TSL zjawiło się podczas 21. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji.

Od ponad 20 lat jest to prawdziwe święto logistyki – czas podsumowania mijającego roku, czas spotkań, rozmów i wzajemnej inspiracji. To również ten wieczór, gdy poznajemy firmy, które cieszą się najlepszą opinią wśród klientów usług logistycznych, producentów i sieci handlowych.

Nagrodę Lider Logistyki badania Operator Logistyczny Roku 2022 w kategorii Dedykowane usługi spedycyjne otrzymała firma DIERA.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, za tak wysoką ocenę firmy DIERA. Ten dzień dla wszystkich pracowników firmy jest nagrodą za codzienne dążenie do bycia najlepszym w branży.

Badanie Operator Logistyczny Roku jest jedyną tego typu inicjatywą, organizowaną przez Eurologistics Media Group, realizowaną w Polsce nieprzerwanie od 2002 roku.

Celem badania jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.

Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Przez odniesienie ocen jakości obsługi do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do postrzegania przez nich całego otoczenia konkurencyjnego, program badawczy pozwala uczestnikowi zmierzyć pozycję rynkową.

nagroda

DIERA - Spedycja krajowa
i międzynarodowa

Szeroki wachlarz usług z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej zapewnia oddział firmy DIERA z Warszawy.
Na życzenie Klientów podejmujemy się organizacji międzynarodowych przewozów całopojazdowych i częściowych, a ponadto zajmujemy się transportem drobnicowym. Oferujemy regularne połączenia drobnicowe z większością krajów europejskich.

Jako doświadczona firma spedycyjna organizujemy i obsługujemy dedykowane projekty transportowo-logistyczne oraz zarządzamy łańcuchem dostaw.

DIERA., 03-828 Warszawa,
ul. Mińska 63 A
Faks: +48 (22) 6706 903