DIERA wspiera sportowców. Pracownik z o. Bielsko z tytułem mistrzowskim

Z przyjemnością informujemy, że pracownik bielskiego oddziału Łukasz Biernot, zdobył tytuł mistrzowski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. Łukasz, posiadający międzynarodową licencję pilota oraz jego kierowca Jakub Lesiak odbiorą w styczniu puchary za najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej oraz w najmocniejszej klasie K4. Ukoronowaniem sezonu był start w 53. Rajdzie Barbórki, gdzie jedną z firm wspierających załogę była DIERA.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć oraz wypowiedzi samych zawodników:

Łukasz Biernot

Mogę śmiało powiedzieć, że na Rajdzie Barbórka daliśmy z siebie wszystko, ale konkurencja w bardzo mocnej klasie tym razem była poza zasięgiem. Ogromnym pozytywem jest meta kolejnej imprezy, co jest najlepszym dowodem na to, że nie mogliśmy trafić lepiej niż pod opiekę chłopaków z EnergyMotorsport. Bardzo dziękuję kibicom za doping oraz sponsorom za umożliwienie nam startu w Barbórce Warszawskiej. Teraz pora na analizy, przegląd auta, przeliczenie budżetu oraz snucie planów na przyszły sezon. RSMP? Zobaczymy.

Jakub Lesiak

Po udanym sezonie w Mistrzostwach Śląska uznaliśmy, że trzeba wybrać się w końcu na Barbórkę. Tak jak w całym sezonie i w Warszawie korzystaliśmy oczywiście z drogowych opon EXTREME – Performance Tyres. Był to mój pierwszy start w warszawskiej imprezie i niestety nie udało się zakwalifikować na słynną Karową, co, jakby nie było, planowaliśmy przed tym rallysprintem. Rodzaj odcinków z jakimi mieliśmy w ten weekend do czynienia nie należy do moich ulubionych, jednak pewnie pojawimy się tu i w przyszłym roku, aby odrobić zaległości i zmierzyć się z śliską Karową. Teraz sezon zakończył się już definitywnie i pora na analizę, rozebranie samochodu i snucie planów na 2016 rok. Co z tego wszystkiego wyjdzie, zobaczymy wiosną. Trzymajcie kciuki. 🙂 Dziękujemy nowym sponsorom za zaufanie, na Barbórkę dołączyły do nas firmy DIERA i PROFI AUTO. Jak przez cały sezon wspierały nas też GO-WEST, BRATEX, ROLCHEM, TRAFF i LOKO, a bezawaryjny samochód jak zwykle perfekcyjnie przygotowała ekipa ENERGY MOTORSPORT.

DIERA - Spedycja krajowa
i międzynarodowa

Szeroki wachlarz usług z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej zapewnia oddział firmy DIERA z Warszawy.
Na życzenie Klientów podejmujemy się organizacji międzynarodowych przewozów całopojazdowych i częściowych, a ponadto zajmujemy się transportem drobnicowym. Oferujemy regularne połączenia drobnicowe z większością krajów europejskich.

Jako doświadczona firma spedycyjna organizujemy i obsługujemy dedykowane projekty transportowo-logistyczne oraz zarządzamy łańcuchem dostaw.

DIERA., 03-828 Warszawa,
ul. Mińska 63 A
Faks: +48 (22) 6706 903