38. Maraton Warszawski z Dierą

Organizatorzy 38. Maratonu Warszawskiego zwrócili się do nas o pomoc w zabezpieczeniu mobilnej strefy depozytowej dla uczestników tegorocznego Maratonu. Diera odpowiadała za podstawienie w niedzielny poranek 25 września przed startem 12 zestawów z naczepami na ul. Browarnej, na których ponad 5 tysięcy uczestników mogło zdeponować torby ze swoimi rzeczami osobistymi na czas trwania biegu.

Po starcie kolumna samochodów przemieściła się na Podzamcze, gdzie oczekiwały za metą na biegaczy. Cała operacja trwała od 5.30 do 16.30. Formuła ruchomej strefy depozytów, dzięki współpracy Diery z doświadczonymi przewoźnikami i dobrej koordynacji, sprawdziła się świetnie i zapewne zostanie wykorzystana w czasie kolejnych Maratonów Warszawskich. Słowa uznania ze strony organizatorów jednej z największych imprez masowych w Polsce przyjmujemy z dużym zadowoleniem.

Diera miała również swojego przedstawiciela w biegu maratońskim. Z numerem 4000 wystartował nasz kolega Andrzej Ptak i maraton ukończył z bardzo dobrym czasem 3:48. Gratulujemy… i do zobaczenia za rok.

Chcesz skorzystać z naszych usług?  Skontakuj się