DIERA – Inwestorem Społecznym

Poza wsparciem Szlachetnej Paczki dołączyliśmy do zacnego grona Inwestorów Społecznych wspierając finansowo Szkołę Podstawową nr 45 W Białymstoku.

logo inwestor

dyplom
szlachetna paczka

Szlachetna Paczka z DIERĄ

W listopadzie podjęliśmy wspólnie decyzję o zgłoszeniu się do Szlachetnej Paczki. Wybraliśmy rodzinę z Bielska-Białej i rozpoczęły się zakupy. Wszystkie rzeczy zakupione lub zebrane w oddziałach zostały wysłane do Bielska-Białej a tam nasze koleżanki i koledzy przepakowali je pięknie i nadali paczkom świąteczny wygląd.

Następnie  był  Weekend Cudów Szlachetnej Paczki i mogliśmy ze wzruszeniem czytać relację Wolontariuszki, która przekazywała nasze dary.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Kiedy paczki przyjechały, domownicy byli na miejscu. Dzieci były bardzo podekscytowane i speszone, siedziały obok siebie na tapczanie. Mieszkanie, w którym żyje rodzina jest dość małe, więc gdy strażacy zaczęli wnosić paczki, pokój i przedpokój szybko zaczęły się zapełniać i powoli brakowało miejsca. Pani Anita chwyciła się za głowę i nieśmiało z łezką w oku powiedziała, że to jest o wiele więcej, niż to, na co liczyła. Kiedy strażacy wyszli i zamieszanie ustało, gospodyni zaproponowała herbatę. Dzieci wciąż siedziały grzecznie z błyszczącymi oczami, co jakiś czas nieśmiało zerkając to na paczki, to na mamę. Kiedy herbata była gotowa, pani Anita usiadła obok mnie i zwróciła się do dzieci: ” Hej, na co czekacie?! Rozpakujmy je! Dzieci pisnęły z radości i rzuciły się do paczek. Kolorowy papier i kartony były wszędzie. Okrzykom radości nie było końca. Dzieci szybko znalazły swoje prezenty i z dumą pokazywały je mamie. Pani Anita siedziała wzruszona i co jakiś czas wierzchem dłoni wycierała spływającą po policzku łzę. Kiedy wszystkie paczki zostały rozpakowane, a moja herbata wypita, powoli zaczęłam zbierać się do wyjścia. Wtedy dzieci przybiegły do mnie i przyniosły przygotowaną uprzednio laurkę w ramach podziękowania. Kiedy wychodziłam, pani Anita jeszcze raz mnie uściskała, podziękowała za okazane zainteresowanie i życzyła Wesołych Świąt.

Dajemy radość  pacjentom dziecięcych szpitali

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu wszystkich oddziałów udało nam się zebrać 2272 naklejek z Biedronki, co przełożyło się na:
13 Swojaków Zagrożonych (koszt 60 naklejek każdy)
12 Swojaków Magicznych (koszt 80 naklejek każdy)
6 kart pełnych (po 80 naklejek) oraz 52 naklejki
Dodatkowo dwie zabawki z Lidla.
Wszystko zostało przekazane organizacji SOS Mieszkańcy Wawra – Rodzicom z CZD (powstałej z inicjatywy Pani Anny Ojer).
Zabawki – podobnie jak w poprzednich latach – w okolicy Mikołajek trafiły do małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka oraz innych szpitali dziecięcych.

Podziękowania od warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Dla pacjentów CZD
szlachetna paczka

DIERA wspiera Dom Samotnej Matki i Dziecka

Z potrzeby niesienia pomocy, w warszawskim oddziale DIERY, zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka NAZARET.
Po wcześniejszym skontaktowaniu się i ustaleniu listy rzeczy najbardziej potrzebnych – zakupiliśmy wszystkie wymagane produkty.
Nie zapominając o potrzebach najmłodszych – dla nich zebraliśmy przeróżne gry i zabawki.
Wszystkie dary zostały posegregowane, zapakowane i przekazane potrzebującym.

WARTO POMAGAĆ 🙂

Podziękowania od Domu Samotnej Matki i Dziecka z Warszawy

DIERA - Spedycja krajowa
i międzynarodowa

Szeroki wachlarz usług z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej zapewnia oddział firmy DIERA z Warszawy.
Na życzenie Klientów podejmujemy się organizacji międzynarodowych przewozów całopojazdowych i częściowych, a ponadto zajmujemy się transportem drobnicowym. Oferujemy regularne połączenia drobnicowe z większością krajów europejskich.

Jako doświadczona firma spedycyjna organizujemy i obsługujemy dedykowane projekty transportowo-logistyczne oraz zarządzamy łańcuchem dostaw.

DIERA., 03-828 Warszawa,
ul. Mińska 63 A
Faks: +48 (22) 6706 903