Wyróżnienie w XV edycji badania Operator Logistyczny Roku 2016

Firma Diera otrzymała wyróżnienie jubileuszowe w programie badawczym Operator Logistyczny Roku. Firma została uhonorowana w kategorii szybkość dostaw.
Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016. Świadkami sukcesu firmy było 500 menedżerów firm produkcyjnych, handlowych i z branży TSL.

Jak zaznaczyli organizatorzy badania, Diera najlepiej z czołowych firm wyczuła zmianę trendu, pozytywnie reagując na oczekiwanie redukcji czasu od zamówienia do dostawy. To kryterium wyboru operatora usług logistycznych, które najbardziej przybrało na znaczeniu, i to nie tylko w aspekcie obsługi handlu elektronicznego.

Wyróżnienie dla firmy Diera odebrał podczas Gali właściciel firmy, pan Krzysztof Trześniewski.

Operator Logistyczny Roku to unikatowe i niezależne badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawane są potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Badanie prowadzą Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

DIERA - Spedycja krajowa
i międzynarodowa

Szeroki wachlarz usług z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej zapewnia oddział firmy DIERA z Warszawy.
Na życzenie Klientów podejmujemy się organizacji międzynarodowych przewozów całopojazdowych i częściowych, a ponadto zajmujemy się transportem drobnicowym. Oferujemy regularne połączenia drobnicowe z większością krajów europejskich.

Jako doświadczona firma spedycyjna organizujemy i obsługujemy dedykowane projekty transportowo-logistyczne oraz zarządzamy łańcuchem dostaw.

DIERA., 03-828 Warszawa,
ul. Mińska 63 A
Faks: +48 (22) 6706 903