Wyróżnienie w XV edycji badania Operator Logistyczny Roku 2016

Firma Diera otrzymała wyróżnienie jubileuszowe w programie badawczym Operator Logistyczny Roku. Firma została uhonorowana w kategorii szybkość dostaw.
Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016. Świadkami sukcesu firmy było 500 menedżerów firm produkcyjnych, handlowych i z branży TSL.

wyróżnienie

Jak zaznaczyli organizatorzy badania, Diera najlepiej z czołowych firm wyczuła zmianę trendu, pozytywnie reagując na oczekiwanie redukcji czasu od zamówienia do dostawy. To kryterium wyboru operatora usług logistycznych, które najbardziej przybrało na znaczeniu, i to nie tylko w aspekcie obsługi handlu elektronicznego.

Wyróżnienie dla firmy Diera odebrał podczas Gali właściciel firmy, pan Krzysztof Trześniewski.

Operator Logistyczny Roku to unikatowe i niezależne badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawane są potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Badanie prowadzą Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

Operator Logistyczny Roku
wyróżnienie dla firmy Diera

Chcesz skorzystać z naszych usług?  Skontakuj się