Spedycja morska


Podobnie jak w przypadku spedycji lotniczej i spedycji drogowej, nasz personel w kraju oraz sieć agentów na całym świecie zapewniają najlepszy serwis i konkurencyjne koszty realizacji transportów morskich.

Biuro spedycji morskiej w Warszawie

Nasze biuro w Warszawie specjalizuje się w spedycji morskiej całokontenerowej i drobnicowej towarów importowanych z Dalekiego Wschodu, z krajów takich, jak:

– Chiny (włączając Hong Kong)

– Indonezja

– Japonia

– Malezja

– Singapur

– Tajlandia

 

Transport morski – zakres działalności:

Szczególnie polecamy transport morski towarów z ostateczną odprawą importową w Hamburgu. Oferujemy kompleksową obsługę celną i szybki transport do Klienta. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów i chętnie zajmiemy się każdym tematem związanym ze spedycją morską. Postaramy się udzielić możliwie wyczerpujących informacji odnośnie kosztów i organizacji frachtu morskiego. Doradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązania transportowe w kontraktach handlowych, akredytywach, umowach i warunkach dostawy towarów. Oferujemy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i znajomość rynku przewozów morskich. Mimo dużej konkurencji na rynku usług logistycznych, znani jesteśmy z elastyczności rozwiązań i wyjątkowo dobrej, przyjaznej obsługi. Zapraszamy do współpracy z doświadczoną firmą spedycyjną!


Certyfikaty:


Rzetelna firma


Trans.eu Certified Forwarder


Nagrody i wyróżnienia:


Operator logistyczny roku 2016

Operator logistyczny roku 2014

Operator logistyczny roku 2012

Operator logistyczny roku 2010

Kalendarz roku 2011

Kalendarz roku 2011

Kalendarz roku 2011

Bottom