Firma realizująca transport międzynarodowy i krajowy

Szeroki zakres usług z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego oferuje DIERA, firma logistyczna z Warszawy.

Usługi świadczymy na rzecz klientów, którzy od spedytora oczekują wysokiej jakości, solidności, elastyczności, przyjaznego kontaktu. Jesteśmy znani na rynku z realizacji projektów związanych ze spedycją morską, lotniczą, drogową czy kolejową przygotowywanych pod kątem indywidualnych potrzeb Klientów. Zajmujemy się transportem międzynarodowym i dystrybucją po kraju.

Transport specjalistyczny

W naszej firmie spedycyjnej świadczymy usługi z zakresu transportu specjalistycznego. Wykonujemy przewozy drogowe do i ze wszystkich krajów europejskich. Zajmujemy się transportem drobnicowym, częściowym oraz całopojazdowym. Zachęcamy do korzystania z naszych unikalnych drogowych połączeń drobnicowych z Polski do Maroka, Tunezji i na Maltę.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu transportu morskiego z Indonezji, Chin, Japonii i innych krajów Dalekiego Wschodu.

W ostatnim czasie rozbudowaliśmy zakres naszej działalności o nową usługę – transport kolejowy do Polski z Chin. Działamy jako agencja cargo ważnych linii lotniczych, dzięki czemu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług spedycji lotniczej. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności są usługi transportu kombinowanego: morsko-lotniczego lub kolejowo-lotniczego.

Agencja celna

Jesteśmy nie tylko firmą logistyczną, lecz także agencją celną. Zajmujemy się organizacją odpraw celnych importowych i eksportowych oraz wystawianiem różnego typu dokumentów, świadectw, deklaracji.

Usługi logistyczne na wysokim poziomie

Tym, co nas wyróżnia, jest profesjonalizm w działaniu oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oferowanie całego wachlarza usług logistycznych jest możliwe dzięki temu, że zatrudniamy zespół fachowców zaangażowanych w swoją pracę. Ogromny nacisk kładziemy na dobór personelu tak, aby sprostał nawet największym wymaganiom związanym z transportem międzynarodowym i krajowym. Bo DIERA to ludzie, którzy ją tworzą.

Certyfikaty:

rzetelna firma
tcf

Nagrody i wyróżnienia:

Chcesz skorzystać z naszych usług?  Skontakuj się