Szeroki zakres usług z zakresu spedycji drogowej, lotniczej, morskiej, kolejowej oraz obsługi magazynowej oferuje DIERA, firma logistyczna z Warszawy.

Usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego, lotniczego świadczymy na rzecz klientów, którzy od spedytora oczekują wysokiej jakości, solidności, elastyczności, przyjaznego kontaktu. Jesteśmy znani na rynku z realizacji projektów spedycyjnych przygotowywanych pod kątem indywidualnych potrzeb Klientów.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

W naszej firmie spedycyjnej świadczymy usługi z zakresu spedycji międzynarodowej i krajowej. Wykonujemy przewozy drogowe do i ze wszystkich krajów europejskich. Zajmujemy się transportem drobnicowym, częściowym oraz całopojazdowym. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu transportu morskiego z Chin, Indonezji, Japonii i innych krajów Dalekiego Wschodu. W ostatnim czasie rozbudowaliśmy zakres naszej działalności o nową usługę – transport kolejowy z Chin do Polski. Działamy jako agencja cargo ważnych linii lotniczych, dzięki czemu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług spedycji lotniczej. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności są usługi transportu kombinowanego: morsko-lotniczego lub kolejowo-lotniczego.

Agencja celna

Jesteśmy nie tylko firmą logistyczną, lecz także agencją celną. Zajmujemy się organizacją odpraw celnych importowych i eksportowych oraz wystawianiem różnego typu dokumentów, świadectw, deklaracji.

Usługi logistyczne na wysokim poziomie

Tym, co wyróżnia nas, jest profesjonalizm w działaniu oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oferowanie całego wachlarza usług logistycznych jest możliwe dzięki temu, że zatrudniamy zespół fachowców zaangażowanych w swoją pracę.
Ogromny nacisk kładziemy na dobór personelu tak, aby był stanie sprostać takim wymaganiom.

Bo DIERA to ludzie, którzy ją tworzą.

Certyfikaty:

rzetelna firma
tcf

Nagrody i wyróżnienia:

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?  Skontakuj się