Srebrny medal EcoVadis 2023

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza firma po raz drugi została nagrodzona srebrnym medalem EcoVadis, poprawiając swój ubiegłoroczny wynik i tym samym po raz kolejny znalazła się w gronie 25% firm, odznaczonych tym medalem. DIERA znalazła się w 78. percentylu, co oznacza, że działania firmy zostały ocenione lepiej niż 78 proc. podmiotów na całym świecie, które również badane są przez EcoVadis.

Srebrny medal ecovadis 2023

Audyt EcoVadis jest dobrowolny i pozwala określić na ile skutecznie dana firma włącza zasady zrównoważonego rozwoju i CSR do swojej działalności i systemu zarządzania.

W procesie oceny brane są pod uwagę 4 obszary działalności przedsiębiorstwa:

  • społeczny
  • etyczny
  • środowiskowy
  • dotyczący łańcucha dostaw

Sukces, jakim jest srebrny medal EcoVadis, motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia, pokazując obszary, które wymagają od nas jeszcze więcej pracy i zaangażowania. Doceniamy podejmowane przez wszystkich pracowników działania na rzecz wprowadzania przemyślanych zmian w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wyróżnienie to jest wynikiem ciężkiej pracy wielu osób i świadczy o strategicznym zaangażowaniu DIERY na rzecz ochrony ludzi i planety. Nie zamierzamy spocząć na laurach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój to nie tylko moda, ale przede wszystkim realne cele i mierzalne efekty w budowaniu lepszej przyszłości.

Świadomi wagi tego tematu stworzyliśmy w naszej firmie stanowisko Specjalisty ds. działań w zakresie CSR, zajmującego się monitorowaniem i wdrażaniem strategii zrównoważonego rozwoju oraz kontaktem w klientami i dostawcami.

tel. kontaktowy: 515225528;
adres mailowy: wioletta.mazur@diera.pl

DIERA - Spedycja krajowa
i międzynarodowa

Szeroki wachlarz usług z zakresu spedycji krajowej oraz międzynarodowej zapewnia oddział firmy DIERA z Warszawy.
Na życzenie Klientów podejmujemy się organizacji międzynarodowych przewozów całopojazdowych i częściowych, a ponadto zajmujemy się transportem drobnicowym. Oferujemy regularne połączenia drobnicowe z większością krajów europejskich.

Jako doświadczona firma spedycyjna organizujemy i obsługujemy dedykowane projekty transportowo-logistyczne oraz zarządzamy łańcuchem dostaw.

DIERA., 03-828 Warszawa,
ul. Mińska 63 A
Faks: +48 (22) 6706 903