DIERA Sp.z o.o. jest członkiem The WACO System

The WACO System, to założona w 1973 roku sieć zrzeszająca najlepsze i najbardziej cenione firmy z branży transportowej na całym świecie. Dołączenie do grona partnerów systemu uwarunkowane jest pozytywną opinią w szczegółowym audycie obejmującym, m.in. bezpieczeństwo finansowe, przygotowanie personelu, czy zakres świadczonych usług.

Firmy będące częścią tego systemu mogą na co dzień korzystać z jego wielu zalet. Mają możliwość współpracy z zaufanymi partnerami, a w połączeniu z rozbudowaną platformą wymiany informacji, są w stanie optymalizować koszty, minimalizując równocześnie negatywny wpływ transportu na środowisko. Dzięki uczestnictwu w programie, przewoźnicy mają zdecydowanie większe możliwości dostosowania swojej działalności do potrzeb i wymagań klientów. Z uwagi na renomę The WACO System, także i potencjalnym kontrahentom łatwiej jest potwierdzić wiarygodność firmy będącej częścią tej sieci.

thewacosystem

The WACO System zwiększa zasięg swojego działania już od ponad 50 lat. Obecnie obejmuje on 118 państw, w których działa 126 członków tego stowarzyszenia, zatrudniających łącznie ponad 21 000 specjalistów. Każdego roku są oni odpowiedzialni za organizację blisko dwóch milionów transportów. Jako DIERA nieustannie przyczyniamy się do poprawy wyników systemu już od 2007 roku.

Siedziba The WACO System znajduje się w Zurychu, natomiast dział operacyjny ulokowany jest w Londynie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na oficjalnej witrynie organizacji.