WSPÓŁPRACA
wspolpraca-02

Planujesz zlecić transport towaru? Masz wątpliwości, czy nasza firma jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom?

Usługi transportowe są rynkiem mocno zróżnicowanym. Przez wiele lat prowadzenia działalności nauczyliśmy się szyć rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów. Napisz lub zadzwoń do nas - to nic nie kosztuje.

Na naszej stronie internetowej postanowiliśmy umieścić wyłącznie najważniejsze informacje, by zachęcić Cię do wykonania tego pierwszego kroku. Zespół specjalistów doświadczonych w branży TSL dołoży następnie starań, by nie był to dla Ciebie stracony czas.

W jaki sposób się z nami skontaktować? W dziale OFERTA znajdziesz odpowiednie adresy e-mail dla każdego rodzaju transportu, którym się zajmujemy. Możesz także skorzystać z zakładki KONTAKT, by nawiązać go z konkretnymi pracownikami naszej firmy. Jeśli Twoje oczekiwania nie są do końca sprecyzowane, to zachęcamy do użycia ogólnego formularza kontaktowego bądź live chatu, na którym nasi przedstawiciele udzielą Ci niezbędnych wskazówek.

DIERA Sp. z o.o. została założona w 2006 roku. Czy jesteśmy wiarygodnym kontrahentem? Oczywiście - świadczą o tym, m.in. liczne nagrody zdobywane przez nas w plebiscytach, uzyskane certyfikaty, członkostwa w prestiżowych organizacjach i pokaźna baza Klientów, którzy nam zaufali. Zachęcamy do zapoznania się z treściami dostępnymi na stronie internetowej, by lepiej poznać naszą firmę i misję, która jej przyświeca.